Divadelní společnost Kozlovice

Divadelníci mají pestrá vystoupení.

Divadelní společnost Kozlovice se nevěnuje pouze „klasickému“ divadlu, ale ochotníky můžete spatřit doslova při každé příležitosti. Ať už se jedná o různé dětské dny, obecní slavností. Mikulášské nadílky a podobně. V adventní době se již stalo tradicí, že kozlovičtí ochotníci vystupují na Souznění v Kozlovicích či na Adventu ve městě, který tradičně hostí náměstí Svobody ve Frýdku-Místku. Nejinak tomu je i v letošním roce – ochotníci opět ztvární živý betlém a nebude chybět ani příjezd tří králů. Kozlovičtí ochotníci zkoušejí dvakrát týdně a rádi mezi sebou uvítají nové zájemce. Pokud máte zájem okusit si na vlastní kůži, jak chutnají prkna, která znamenají svět, napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Záštita a pozvání na MF Souznění 2016:

Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS.starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a místostarostka Mgr. Michaela Šebelová, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz 

Copyright © 2016 Festival Souznění

Bookmaker with best odds http://bbetting.co.uk review site.