Divadelní společnost Kozlovice

Divadelní společnost Kozlovice se nevěnuje pouze „klasickému“ divadlu, ale ochotníky můžete spatřit doslova při každé příležitosti, ať už se jedná o různé dětské dny, obecní slavnosti či Mikulášské nadílky. V adventní době se již stalo tradicí, že kozlovičtí ochotníci vystupují na festivalu Souznění v Kozlovicích či na Adventu ve městě, který tradičně hostí náměstí Svobody ve Frýdku-Místku. Nejinak tomu je i v letošním roce – ochotníci opět předvedou živý betlém a nebude chybět ani příjezd Tří králů. Kozlovičtí ochotníci zkoušejí dvakrát týdně a rádi mezi sebou uvítají nové zájemce.

 

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2017:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

    Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz