Divadelní společnost Kozlovice

Divadelní společnost Kozlovice se nevěnuje pouze „klasickému“ divadlu, ale ochotníky můžete spatřit doslova při každé příležitosti, ať už se jedná o různé dětské dny, obecní slavnosti či Mikulášské nadílky. V adventní době se již stalo tradicí, že kozlovičtí ochotníci vystupují na festivalu Souznění v Kozlovicích či na Adventu ve městě, který tradičně hostí náměstí Svobody ve Frýdku-Místku. Nejinak tomu je i v letošním roce – ochotníci opět předvedou živý betlém a nebude chybět ani příjezd Tří králů. Kozlovičtí ochotníci zkoušejí dvakrát týdně a rádi mezi sebou uvítají nové zájemce.

 

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2018:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, náměstek primátora statutárního města Ostrava Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D., primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.