Johana Kaslová 

Rodačka z Ostravy Johanka Kaslová se již jako 4 letá slečna začala soukromě učit zpívat ,hrát na klavír a později na flétnu v základní umělecké škole ve Frýdlantě.

Za svůj život Johanka vystupovala na mnoha koncertech i školních předehrávkách, ze kterých bychom mohli zdůraznit Vánoční koncert pro seniory, kde společně s Maruškou Doležílkovou a svým bratrem Jonášem zazpívali a zarecitovali hodinový koncert pro Novobělské seniory a taktéž koncert Nová Bělá pod otevřeným nebem, kde zazpívala na pódiu 2 písně pro více jak 400 lidí v publiku.  

Díky svému talentu a píli reprezentuje nejen školu ve Frýdlantě, kde navštěvuje hodiny klavíru a flétny, ale taktéž v Klimkovicích, kde se učí základům klasického zpěvu.

  • Záštita na MF Souznění 2019:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.