Klára Vytisková

Klára Vytisková platí za jednu z nejvýraznějších a nejrespektovanějších zpěvaček na české hudební scéně. Ať už jde o hudbu, kde je její doménou inteligentní pop, módu či lifestyle, Klára je prostě osobnost. Dokazuje to jak na svých koncertech, performance, tak i jako moderátorka.

Dvojnásobná držitelka Ceny Anděl na sebe upozornila už ve skupině Toxique a širší veřejnost ji může znát také jako porotkyni 4. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Nyní Vytisková vydává svou druhou sólovku Love Is Gold, které obsahuje singly Just Be You a Goldkteré můžete znát mimo jiné z hitparády Evropy 2.

  • Záštita na MF Souznění 2019:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.