Marie Ya-lin Doležílková 

Rodačka z Ostravy Nové Bělé, zpívá stejně jako její kamarádka Johanka od svých 4 let. Za svůj život absolvovala několik koncertů a soutěží. Z větších úspěchů to byla soutěž Pro Bohemia na Janáčkově Konzervatoři v Ostravě, kde v nulté kategorii získala 2. místo.

Z větších koncertů můžeme stejně jako u Johanky zdůraznit koncert pro seniory v Nové Bělé, koncert Nová Bělá pod otevřeným nebem 2019, kde obě děvčata zpívaly pro více jak 400 lidí v publiku.

Maruška krom zpěvu studuje i klavír na základní umělecké škole v Paskově a taktéž základy moderního tance a zpěv na základní umělecké škole v Klimkovicích.

  • Záštita na MF Souznění 2019:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.