Markéta Kyštáková

Pochází z Kozlovic, kde od tří let tančila a zpívala v dětském folklorním souboru Valášek. Od roku 1995 byla členem SLPT Valašský Vojvoda, se kterým vystupovala na festivalech  jak v ČR tak i v Evropě. Kromě zpěvu a tance v souboru,  pravidelně uváděla  vystoupení, koncerty a  festival Souznění. V současné době žije s rodinou v Praze a se souborem nadále příležitostně spolupracuje.

Záštita a pozvání na MF Souznění 2016:

Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS.starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a místostarostka Mgr. Michaela Šebelová, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz 

Copyright © 2016 Festival Souznění

Bookmaker with best odds http://bbetting.co.uk review site.