Markéta Kyštáková (moderátorka)

Markéta Kyštáková pochází z Kozlovic, kde od tří let tančila a zpívala v dětském folklorním souboru Valášek. Od roku 1995 byla členem Souboru lidových písní a tanců Valašský vojvoda, se kterým vystupovala na festivalech v České republice i v Evropě. V souboru Valašský vojvoda nejenom tančila a zpívala, ale pravidelně také vystoupení a koncerty uváděla. Moderátorskou zkušenost už má rovněž s Mezinárodním festivalem adventních zvyků, koled a řemesel Souznění. V současné době žije Markéta Kyštáková s rodinou v Praze, ale se souborem Valašský vojvoda nadále příležitostně spolupracuje.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2017:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

    Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz