Markéta Kyštáková (moderátorka)

Markéta Kyštáková pochází z Kozlovic, kde od tří let tančila a zpívala v dětském folklorním souboru Valášek. Od roku 1995 byla členem Souboru lidových písní a tanců Valašský vojvoda, se kterým vystupovala na festivalech v České republice i v Evropě. V souboru Valašský vojvoda nejenom tančila a zpívala, ale pravidelně také vystoupení a koncerty uváděla. Moderátorskou zkušenost už má rovněž s Mezinárodním festivalem adventních zvyků, koled a řemesel Souznění. V současné době žije Markéta Kyštáková s rodinou v Praze, ale se souborem Valašský vojvoda nadále příležitostně spolupracuje.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2018:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, náměstek primátora statutárního města Ostrava Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D., primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.