Pěvecký sbor Základní školy Kozlovice

V kozlovické základní škole řadu let pracuje pod vedením učitelky Evy Kvapilové pěvecký sbor.  Mladí zpěváci a zpěvačky se scházejí každý týden, aby si s chutí společně zazpívali jak lidové, tak autorské a popové písničky. Každoročně se sbor úspěšně účastní Přehlídky pěveckých sborů ve Frýdku – Místku a vystupuje na akcích pořádaných nejen školou, ale také obcí Kozlovice. Pěvecký sbor má dvě oddělení, malí zpěváčci od prvního do třetího ročníku absolvují hudebně pohybovou přípravu a žáci od čtvrtého do devátého ročníku navštěvují hudební kroužek. A všichni hlavně hodně a rádi zpívají.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2017:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

    Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz