Pěvecký sbor Základní školy Kozlovice

V kozlovické základní škole řadu let pracuje pod vedením učitelky Evy Kvapilové pěvecký sbor.  Mladí zpěváci a zpěvačky se scházejí každý týden, aby si s chutí společně zazpívali jak lidové, tak autorské a popové písničky. Každoročně se sbor úspěšně účastní Přehlídky pěveckých sborů ve Frýdku – Místku a vystupuje na akcích pořádaných nejen školou, ale také obcí Kozlovice. Pěvecký sbor má dvě oddělení, malí zpěváčci od prvního do třetího ročníku absolvují hudebně pohybovou přípravu a žáci od čtvrtého do devátého ročníku navštěvují hudební kroužek. A všichni hlavně hodně a rádi zpívají.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2018:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, náměstek primátora statutárního města Ostrava Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D., primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.