Pěvecký sbor ZŠ Kozlovice

V základní škole v Kozlovicích pracuje pod vedením paní učitelky Mgr. Evy Kvapilové pěvecký sbor. Mladí zpěváci a zpěvačky se scházejí každý týden, s chutí si společně zazpívají nejen lidové, ale i moderní písničky. Každoročně se sbor úspěšně účastní Přehlídky pěveckých sborů ve Frýdku - Místku a vystupuje na akcích pořádaných nejen školou, ale také obcí Kozlovice. V pěveckém sboru se věnujeme i talentovaným zpěvákům, kteří školu úspěšně reprezentují v pěveckých soutěžích.

Pěvecký sbor má dvě oddělení, malí zpěváčci od 1. do 3. ročníku mají hudebně pohybovou přípravu a žáci od 4. do 9. ročníku se pravidelně scházejí v pěveckém sboru.

 

Záštita a pozvání na MF Souznění 2016:

Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS.starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a místostarostka Mgr. Michaela Šebelová, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz 

Copyright © 2016 Festival Souznění

Bookmaker with best odds http://bbetting.co.uk review site.