Pierro Forte

 

Taneční klub Pierro Forte má šestiletou tradici. Tančit se zde učí děti od tří let. Zabýváme se Latinsko-americkými a  Karibskými tanci. Tanečníci i lektoři jsou držitelé mnoha nejvyšších ocenění s tuzemských i zahraničních soutěží.
Děti vedeme k tanci, ke vzájemné toleranci a společenskému chování. Pořádáme kurzy tance, pro jednotlivce i pro páry. U nás si každý vybere.

Záštita a pozvání na MF Souznění 2016:

Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS.starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a místostarostka Mgr. Michaela Šebelová, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz 

Copyright © 2016 Festival Souznění

Bookmaker with best odds http://bbetting.co.uk review site.