Radek Erben (moderátor)

Radka Erbena můžeme znát jako moderátora Dobrého rána v České televizi a ranního vysílání Hitrádia Orion. Dlouhodobě se navíc věnuje i moderování významných společenských a kulturních akcí v regionu i celé České republice. Uváděl například Fed cup, Davis cup či společenské večery Firma roku, Živnostník roku nebo Podnikatel roku. O své práci moderátora říká, že je zároveň jeho koníčkem.  Kromě mikrofonu má ale rád lyžování, horské kolo, hory, saunu, spánek a italské těstoviny.

 

 

  • Záštita na MF Souznění 2019:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.