Radek Erben (moderátor)

Radka Erbena můžeme znát jako moderátora Dobrého rána v České televizi a ranního vysílání Hitrádia Orion. Dlouhodobě se navíc věnuje i moderování významných společenských a kulturních akcí v regionu i celé České republice. Uváděl například Fed cup, Davis cup či společenské večery Firma roku, Živnostník roku nebo Podnikatel roku. O své práci moderátora říká, že je zároveň jeho koníčkem.  Kromě mikrofonu má ale rád lyžování, horské kolo, hory, saunu, spánek a italské těstoviny.

 

 

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2017:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

    Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz