Sboreček při ZŠ Trojanovice

Sboreček pracuje při základní škole v Trojanovicích už 5 let pod vedením paní učitelky Lenky Mužíkové. I za tak krátkou dobu se v něm už vystřídalo pár desítek nadšených zpěváčků z prvních až pátých tříd. Děti pravidelně spolupracovaly se školním divadelním kroužkem a svým zpěvem doprovodily hned několik her, ze kterých můžeme jmenovat například Vánoční hru, O čtvrtém králi, Hurvínkova strašidýlka nebo Vodníka.

Krom tohoto společného vystupování se každý rok předvedly s novým tematickým pásmem pro rodiče, kteří si mohli užít například Kočičí, Čertovský, nebo Pohádkový koncert. A samozřejmě nechyběl každoroční májový koncert pro maminky.

Děti ve sborečku nejen zpívají, ale také se samy doprovázejí na různé nástroje, ať už to je kytara, flétničky, nebo jen rytmické Orffovy nástroje.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2018:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, náměstek primátora statutárního města Ostrava Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D., primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.