Taneční oddíl SPV Kozlovice

Dívčí taneční oddíl má v Kozlovicích již dvacetiletou tradici. Oddíl navštěvují děvčata od pěti do čtrnácti let, a někdy se dokonce objeví i chlapci. Starší dívky jsou rozdělena do dvou skupin, sedm až deset let a jedenáct až čtrnáct let, a procházejí náročnější taneční a pohybovou průpravou přiměřenou jejich věku. Zkoušejí nejrůznější taneční styly, jako je například street dance, hip-hop, moderní tanec, a připravují choreografie, se kterými se rády předvedou v rámci různých kulturních a sportovních událostí v Kozlovicích i jinde v regionu.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2017:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, starostka Městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky Ing. arch. Liana Janáčková, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starostka města Frenštát pod Radhoštěm Mgr. Zdeňka Leščišinová, starosta obce Kunčice pod Ondřejníkem Ing. Tomáš Hrubiš a starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel.

    Pořadatelem festivalu je hudební agentura Zdeny. Spolupořadateli jsou: statutární město Frýdek-Místek, obec Kozlovice SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz