Taneční oddíl SPV Kozlovice

Dívčí taneční oddíl má v Kozlovicích již dvacetiletou tradici. Oddíl navštěvují děvčata od pěti do čtrnácti let, a někdy se dokonce objeví i chlapci. Starší dívky jsou rozdělena do dvou skupin, sedm až deset let a jedenáct až čtrnáct let, a procházejí náročnější taneční a pohybovou průpravou přiměřenou jejich věku. Zkoušejí nejrůznější taneční styly, jako je například street dance, hip-hop, moderní tanec, a připravují choreografie, se kterými se rády předvedou v rámci různých kulturních a sportovních událostí v Kozlovicích i jinde v regionu.

Comments are closed.

  • Záštita na MF Souznění 2018:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, náměstek primátora statutárního města Ostrava Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D., primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.