Již 33. rokem brázdí českou a slovenskou hudební scénu pětice muzikantů s názvem Fleret. Kapela pochází z Valašska a může se pyšnit vlastní tvorbou, která během let již zlidověla  a dokonce se dostala i do knížek hudební výchovy na našich školách. Slavné začátky ve spolupráci s Vlastou Redlem přinesly hned ze začátku Fleretu několik významných ocenění na největší hudební přehlídce v té době a to na celostátní Portě v Plzni, kdy několikrát zabodovala s písněmi jako Letiště, Bečva a další, poté si ji v roce 1997 vybrala slavná skupina Jethro Tull jako předskokany na jejich českém turné.  To už se pomalu začala odvíjet dlouholetá spolupráce Fleretu s královnou lidové písně a národní umělkyní Jarmilou Šulákovou, která u kapely zůstala až do ukončení své kariéry v roce 2012. Kapela, za svůj hudební život vydala 2 LP a více jak 15 CD z nichž se většina stala, co se do prodeje nosičů týče, zlatými, platinovými a multiplatinovými. Mezi největší hity patří Zafukané, Večer křupavých srdíček, Vizovice, a další. Fleret je skvělá parta muzikantů, kteří Vás svým vystoupením strhnou na svou stranu a nenechají Vás bez emocí odejít z koncertu. Fleret je životní styl, je to radost z hudby, již prokládají i svým textem, který z většiny pojednává o dobrém jídle a pití, ale i o všem běžném ve  vašem životě.
Tak přijďte na koncert ochutnat kus Valašska s hudbou, která bodne…

Tradice pokračuje: S kapelou Fleret bude zpívat dcera Jarmily Šulákové. Fleret a Šuláková opět na jednom pódiu? Ještě donedávna těžko splnitelné přání mnoha fanoušků. Nyní je ale všechno trochu jinak. Fleret totiž spojil své síly s dcerou legendární folklorní umělkyně
Zuzanou. Již brzy tak uvidíme po jeho boku „novou“ Šulákovou. Zuzana Šuláková se muzice věnuje od dětství, hraje na housle, klavír a violu. Zpívala ve valašských souborech Vsacan a Malá Jasénka, hrála v kapele Leonard, kde okusila i moderní muziku. V současné době učí hudební výchovu na základní škole. Nyní spojila své síly s Fleretem, aby s chutí připomněla nezapomenutelnou sedmnáctiletou spolupráci její maminky právě s legendární vizovickou kapelou.