Matěj Voda

Dirigent, skladatel a klavírista vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka v oborech skladba a dirigování. Založil a vedl vlastní studentský orchestr, byl regenschorim Pražské obce Unitářů. Spolupracuje s hudebními uskupeními, např. Vinohradský Symfonický Orchestr, Pražský Smíšený Sbor, chrámový sbor Na Lhotce, a další.

Jako autor hudebního nastudování či korepetitor působí v českých divadlech a nezávislých projektech (Hudební divadlo Karlín, Divadlo A. Dvořáka v Příbrami, Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo na Fidlovačce, Neznámý Vojín, Hudební Akademie Praha PZ).

  • Záštita na MF Souznění 2019:

    Biskup Ostravsko – opavské diecéze Mons. František Václav Lobkowicz, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo, primátor statutárního města Frýdek-Místek Mgr. Michal Pobucký, DiS., starosta městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Mgr. Patrik Hujdus, starosta města Frenštát pod Radhoštěm Ing. Miroslav Halatin, starosta obce Kozlovice Ing. Miroslav Tofel a starostka obce Kunčice pod Ondřejníkem Mgr. Michaela Šebelová.

    Pořadatelem je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda www.valasskyvojvoda.cz

    Spolupořadatelé: statutární město Frýdek-Místek, statutární město Ostrava, město Frenštát pod Radhoštěm, obec Kozlovice a obec Kunčice pod Ondřejníkem.