1, Shen Beiyi

Mladá muzikantka hrajicí na liuqin, loutnu a tří strunnou kytaru vyhrála v roce 2005 cenu Činského umění a kultury. V říjnu 2015 získala ocenění Zlatého Zvonu Číny.

 

2, Xu Rong Ye

Učitelka hry na pipu (strunný nástroj podobný loutně) na univerzitě v Šanghaji a prezidentka Šanghajské asociace hudebníků získala první cenu za hru na Pipu na mezinárodním festivalu umění v Ósace.

 

3, Pu Fan

Profesionální muzikantka hrajicí na erhu (dvoustrunné Čínské housle) je absolventkou Šanghajské Hudební Univerzity.

 

4, Zhang Jingwei

Profesionální muzikantka hrajicí na bambusovou flétnu je též absolventkou Šanghajské Hudební Univerzity. Zhang Jingwei je držitelkou zlaté medaile za hru na bambusovou flétnu na Festivalu Umění v Pekingu a třetí ceny za své vystoupení na Festivalu Umění v Hong Kongu.

 

5, Xu Chen

Profesionální muzikantka hrajicí na liuqin je taktéž absolventkou Šanghajské Hudební Univerzity. Xu Chen získala v roce 2017 a 2018 zlatou medaili za hru na Liuqin na Festivalu Umění v Hong Kongu a první cenu skupinové soutěže Jubilejní Sbírky Hudby v Šanghaji.

 

6, Shao Guangyi

Profesionální muzikantka hrajicí na pipu je rovněž absolventkou Šanghajské Hudební Univerzity. Shao Guangyi vlastní stříbrnou medaili za hru na pipu na Festivalu Kobe v Ósace v roce 2017 a zlatou medaili za své vystoupení na Folklorním Festivalu v Singapuru v roce 2018.