Pěveckou techniku studovala soukromě u Pavly Zumrové a poučenou interpretaci staré hudby u Ireny Troupové.

V r. 2017 debutovala rolí Mrs. Quickly ve Slezském divadle Opava (G. Verdi: Falstaff), kde dále ztvárnila Kohouta (L. Janáček: Příhody lišky Bystroušky) a Hátu (B. Smetana: Prodaná nevěsta). V Národním divadle moravskoslezském ztvárnila v sezóně 2018/2019 Kněžnu (G. Puccini: Suor Angelica) a Zitu (G. Puccini: Gianni Schicchi) a Starou Slovenku (L. Janáček: Osud).

V r. 2019 nastudovala roli Ascalaxe (G. Ph. Telemann: Orfeo) pro letní stagionu ve švédské Vadsteně. Vystoupila jako Curtio (A. Giannettini: Claudio Nerone, 2018) a Timante (J. A. Hasse: Demofoonte, 2019) v barokním zámeckém divadle v Českém Krumlově. Na Olomouckých barokních slavnostech se objevila jako Gloria (A. Vivaldi: La Gloria e Imeneo, 2018) a Giove (K. Ditters von Dittersdorf: Il Tribunale di Giove, 2019), pro mezinárodní produkci v Theatro Verdi v Terstu ztvárnila Mrs. Baggot (B. Britten: The Little Sweep, 2016) a altový part ve scénickém oratoriu Stabat Mater (V. Shuklina: Stabat Mater, 2017).

Pravidelně vystupuje se soubory poučené interpretace staré hudby Collegium 1704, Czech Ensemble Baroque, Hof-musici a Ensemble Damian. V r. 2019 vystoupila na festivalu Oude Muziek v Utrechtu s Petrem Wagnerem, Hanou Blažíkovou a Ensemblem Tourbillon v Pergolesiho Stabat Mater.

Zúčastnila se mistrovských tříd u Emmy Kirkby (Dartington International Summer School 2015), Chantal Santon Jeffery a Dedy Cristiny Colonny (Akademie Versailles 2018), Markéty Cukrové či Lorenza Charoy (Letní škola staré hudby Valtice 2015).

Je finalistkou 7th Renata Tebaldi International Voice Competition 2017 v San Marinu. V r. 2019 získala 3. cenu na Mezinárodní pěvecké soutěži Antonína Dvořáka v kategorii Píseň (Karlovy Vary, Česko), v r. 2017 získala čestné uznání na Mezinárodní pěvecké soutěži Iuventus Canti (Vráble, Slovensko), v r. 2016 získala 1. místo na Mezinárodní pěvecké soutěži Pražský pěvec (Národní divadlo, Praha).

Studovala též housle na Konzervatoři Jana Deyla v Praze a Hudební vědu na Univerzitě Karlově se zaměřením na hudbu 17. a 18. století a kulturní analýzu hudby.