Marek Krygel

Bezmála 10 let navštěvoval Ostravský dětský sbor pod vedením Milana Chromíka. Pak jeho život zachvátil rock’n’roll a začal se věnovat kytaře, kdy následně zpíval a hrál v kapelách Loud’n’roll Band, Rewind a v současné době působí v kapele Kakaczech. Spolupracoval s kapelami Banda del Caffè a Gusta Vomacka Wochestra.


Jan Oršulík

Během mé hudební kariéry jsem spolupracoval se skupinou Buty, Jiřím Škorpíkem, Honzou Nedvědem, Jankem Ledeckým, Mariem Šeparovičem a mými domovskými kapelami Pražce, G.G.Pump a Gusta Vomáčka Worcestra. 

 

Pavel Kučera

Zakladatel skupiny Robson, se kterou v roce 2000 vyhrál celostátní vyhledávací soutěž Jim Beam Rock. Od roku 2008 frontmanem kapely Neo Chess Sunny Rock and Roll Band, specializující se na retro rokenrolové akce a večírky, svatby či jiné oslavy.

 

Jiří Oršulík

Začal v GGPUMP, pak vokální hostování na desce JANKA LEDECKÉHO – Mít kliku, pak BUTY – Kapradí, Normale, Votom a turné Kosmostour, pak autorská kapela ZRNO, pak kapela Maria Šeparoviče EL REY, mezitím jako vokální host na různých projektech(např. hymna HC Vítkovice Ridera), momentálně člen kapely GUSTA VOMACKA WORCESTRA.

 

Jan Hroch

Zpěvák, kytarista, současnost: Gusta Vomacka Worcestra, minulost: G.G.Pump, El Rey, Zrno, spolupráce: Buty, Janek Ledecký, Věra Špinarová, Pražce, Pavel Helan, Jindra Holubec y Amigos, Bandaband, Los Bomberos

 

Jan Kamrad

Nejmladší z vokalistů. Muzika mu učarovala v dospívání, kdy ke hře na klavír a bicí začal zpívat. Prošel několika hudebními soubory nejprve jako bubeník a později jako zpěvák. V minulosti působil jako zpěvák v kapelách Aorta a Rusty Fox, spolupracoval též s 5P Luboše Pospíšila. V současnosti zpívá a hraje s kapelami Departures a Kakaczech.