SOUZNĚNÍ 2023

25. Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel.

6. – 10. 12. 2023 – Ostrava, Frýdek-Místek, Kunčice pod Ondřejníkem, Kozlovice, Frenštát pod Radhoštěm a Hukvaldy (Beskydy) – Česká republika.

CONSONANCE 2023

25th International Festival of Advent and Christmas Traditions, Carols and Handicrafts  6th to 10th December 2023 – Czech Republic.

Souznění se koná na několika místech Moravskoslezského kraje v České republice. Vícežánrový festival otevře ve středu úvodní koncert ve Studiu I Českého rozhlasu Ostrava.

Ve čtvrtek bude tradiční adventní koncert ve Frýdku-Místku. V pátek proběhne festivalové dění v Kunčicích pod Ondřejníkem. Součástí Souznění je sobotní Vánoční jarmark v Kozlovicích
s bohatým programem, kolední obchůzkou, uměleckými řemesly, širokým výběrem a ochutnávkou regionálních specialit, následuje večerní koncert v sále Obecního úřadu v Kozlovicích. Festival, který je ojedinělou mezinárodní přehlídkou tohoto typu u nás, uzavře v neděli odpoledne Frenštátský advent a večerní galakoncert ve Frenštátě pod Radhoštěm a zároveň podvečerní koncert na Hukvaldech.

Účinkující z domova i ze zahraničí obohatí se svátečními pásmy program Národního muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm a na náměstích v Ostravě, Frýdku-Místku i v dalších destinacích.

Některé koncerty se budou natáčet a vysílat živě on-line na YouTube a na vlnách Českého rozhlasu. Po zpracování bude sestřižený záznam umístěn na webových stránkách ke zhlédnutí a poslechu na You Tube kanálech Koncerty Českého rozhlasu a Festival Souznění pro široké spektrum publika.

Změna programu vyhrazena.

 

Další informace na www.souzneni-festival.cz

Ostrava 28. 04. 2023 

Zdeněk Tofel, ředitel a dramaturg festivalu

tofel.zdenek@post.cz

jsme na facebooku

Facebook: https://www.facebook.com/souzneni

Instagram: https://www.instagram.com/souzneni_festival/

mobil:+420/604 245 814